Świat porusza się na kołach i porusza się szybciej każdego dnia, chociaż zawsze jest 24 godziny na dobę. Nie poświęcamy czasu na zajęcia na świeżym powietrzu, tak jak kiedyś. Lekarze zalecali spędzanie godziny na świeżym powietrzu lub uprawianie sportów lub ćwiczenia dla dzieci. Praktyka czyni z tego nawyk. Zachęcanie członków rodziny do udziału w grach i sportach to lepszy sposób na zdrowe życie.

Sporty na świeżym powietrzu, takie jak baseball, krykiet i koszykówka, oferują wiele zalet. Regulacja masy ciała, zdrowego cholesterolu, wskaźnika masy ciała, zdrowej skóry i stylu życia to główne zalety promowania sportu w rodzinie. Możesz uniknąć wielu wydatków medycznych. Bieganie reguluje częstość słyszenia. Ponieważ jest to proste ćwiczenie, nie potrzebujemy żadnych akcesoriów ani sprzętu do ćwiczeń. Należy zachęcać do biegania. Bieganie jest integralną częścią wszystkich gier outdoorowych. Przykład: W baseballu gracze biegną, aby zdobyć gola. Gry poprawiają koncentrację, wytrzymałość i indywidualne zdrowie.

Kiedy stajemy się sportowcami, nasze nawyki żywieniowe zmieniają się automatycznie i nagle wybieramy zdrowe składniki odżywcze zamiast śmieci. W ten sposób możesz stać się zdrowszym w każdej percepcji podczas ćwiczeń. Dzieci dużo się uczą, gdy starsi robią dobre uczynki zamiast po prostu dobrze mówić lub głosić. Jeśli starsi trenują regularnie, dzieci szybko uczą się angażować w zajęcia na świeżym powietrzu. Pamiętaj, jakie sporty uprawiasz i zwróć uwagę na wszystkie mechanizmy bezpieczeństwa. Na przykład rękawiczki są ważnym środkiem bezpieczeństwa dłoni w baseballu. Graj bezpiecznie i zdrowo.