Wielkie podziękowania dla Henry’ego Forda za cytat: „Bez względu na to, czy uważasz, że możesz, czy nie, tak czy inaczej, masz rację”. Moc umysłu jest taka, że ​​może nas przekonać o rzeczach nieprawdziwych. Nasze umysły mogą nas ograniczać lub wyzwolić, a absolutnym faktem jest to, że każdy, niezależnie od poziomu inteligencji, który czują dla niego inni, ma moc, aby zmienić zdanie, a tym samym wyniki.

Niezwykle ważne jest, aby to zrozumieć. Kontrolujesz swoją postawę. Wieki zajęło mi zrozumienie tego, ponieważ czasami byłem w emocjonalnej czarnej dziurze. Wiesz, jeden z tych nastrojów, w których po prostu chcesz wpełznąć gdzieś do dziury i rozmyślać, aż ktoś inny zrobi wszystko lepiej. Pomyślałem: „Jak mogę kontrolować swoje nastawienie, kiedy czuję się tak źle?” Faktem jest, że jeśli ty zadecydować Aby zmienić nastrój, zastanów się, jak możesz to zrobić. To jest istota mojego całego artykułu: wszystko zaczyna się od Decyzja. Poszedłem na spacer, posłuchałem wspaniałej muzyki, bawiłem się z moimi dziećmi, zrobiłem coś, co kochałem, wszystko, aby uruchomić pozytywną wibrację. NASTĘPNIE i dopiero wtedy uświadomię sobie, że kontroluję swoje nastawienie, JEŚLI zdecyduję się to zrobić. I kiedy podejmuję tę decyzję, przychodzą mi na myśl rozwiązania, których potrzebuję. Bez mojej decyzji o przezwyciężeniu sytuacji mój umysł nie będzie w stanie tego zrobić.

Decyzja. Słowo pochodzi od łacińskiego DECIDERE, co dosłownie oznacza „odciąć” – więc jeśli zdecydujesz się coś dla siebie zrobić izolowane każda inna możliwość. Decyzja jest ostateczna. Działa też odwrotnie. Naprawdę niemożliwe jest nie podjąć decyzji w obliczu wyboru. Brak jasnej decyzji jest sam w sobie decyzją. Jeśli twoja świadomość nie ma jasnego kierunku, twoja podświadomość też nie ma nic do roboty.

Z własnego doświadczenia przekonałem się, że moje podejście do rozwiązywania problemów ma bezpośredni wpływ na moje wyniki. Może nawet posunąć się do stwierdzenia, czy w ogóle coś robię. Jeśli to nie wpływa na twoje wyniki, nie wiem, co to robi. Zastanów się, jak zbliżyć się do przeszkody na swojej drodze. Może to być tak proste, jak pierwsze instynktowne rzeczy, które przychodzą na myśl. Czy myślisz: NIE MA MOŻLIWOŚCI, aby to zrobić, czy myślisz: jak mogę to zrobić? Czy myślisz o wszystkich przyczynach, dla których nie możesz, czy myślisz o wszystkich możliwościach, które możesz? Wow, to taka prosta, fundamentalna i łatwa zmiana myślenia, ale tworzy monumentalną różnicę w możliwościach.

Jeśli myślisz z perspektywy rozwiązania, a nie problemu, twój umysł zmienia się nieświadomie, aby zaoferować rozwiązania. Niesamowite jest doświadczanie; Poczucie, że pomysły płyną i że istnieje wiele sposobów rozwiązania problemu, jest niezwykle wyzwalające. To uczucie naturalnie zmienia również nastrój. Przyjmujesz optymistyczne nastawienie, które ponownie zachęca twoją podświadomość do pomocy w uzyskaniu większej ilości informacji. Wow, to taka potężna rzecz. Czy wiesz, ile masz zasobów między uszami? Nie dbam o to, jak dobry, inteligentny, mądry lub inteligentny jesteś. Masz taką samą umiejętność korzystania z mocy swojego umysłu.