seo” data-max-rows=”2″>

Czy nie zgodziłbyś się, że nigdy nie mieliśmy okazji oglądać, jak nasi rodzice radzą sobie z nowoczesnymi problemami mediów społecznościowych, z którymi mamy teraz do czynienia jako rodzice? Nikt nie nauczył nas, jak sobie z tym poradzić. Dla nas jest to nieodkryta woda. Nigdzie indziej nie moglibyśmy się o tym dowiedzieć, zanim zostaliśmy rodzicami. Próba skutecznego radzenia sobie z tą nowoczesną elektroniką prowadzi nas do wytartych ścieżek przez dziwne ciemne lasy, przez które nigdy się nie odważyliśmy, a przede wszystkim nigdy nie przejrzeliśmy nikogo.

Co robimy dzisiaj, aby pomóc naszym dzieciom lepiej poruszać się w dzisiejszych czasach mediów społecznościowych? Mogę ci powiedzieć jedną rzecz, której nie powinniśmy robić. Nie wstydźmy się naszych dzieci w mediach społecznościowych, jeśli zrobią coś złego.

Dzieci są dziećmi. Nie powinieneś robić wszystkiego dobrze. Wszyscy wiemy, że młodzi ludzie z natury nie są spóźnieni. Jej młodość sprawiła, że ​​od razu chciała wszystkiego. Wstyd w mediach społecznościowych nie rozwiązuje problemu. Więc dlaczego

Rodzice powinni być tymi, którym zawsze mogą zaufać … bez względu na wszystko. Zawstydzanie ich w mediach społecznościowych na zawsze zniszczy zaufanie między dzieckiem a rodzicem. Ale czy wiesz, co zbuduje to zaufanie? Prowadzę z nimi szczerą rozmowę jeden na jeden o tym, co zrobili. Dlaczego było źle? I jakie alternatywy mogłyby zostać wdrożone. To tworzy zaufanie. Zbuduj swoje relacje z dzieckiem i zbuduj większe i lepsze dzieci.

Cóż, jak mawiał mój dziadek: „Ucz się, prowadź i przygotuj drogę do lepszego świata dla nas wszystkich”. Podczas gdy jesteśmy w obcym kraju z tymi dziwnymi mediami społecznościowymi, dobre rodzicielstwo jest nadal dobrym rodzicielstwem. Więc nie bądźmy zbyt stresujący. Zastosujmy trochę dobrego, zdrowego rozsądku w nowej erze mediów społecznościowych. I jeszcze raz dziękuję rodzicom za wszystko, co robicie i wszystko, co zrobicie …