Podczas wyborów w 2016 r. Dużo się mówiło o pracy, zwłaszcza o utracie pracy z powodu upadku przemysłu. Sektory naszej gospodarki, które kiedyś były silne i dynamiczne, ale które sprzedawaliśmy innym narodom, to złe umowy handlowe. Donald Trump uważa, że ​​większość głównych transakcji handlowych, które zawarliśmy, nie była dobra dla naszej gospodarki na dłuższą metę. Z pewnością przynieśli nam punkty brownie na scenie międzynarodowej i pomogli nam rozwinąć kraj klienta będący klientem przewyższanie innych supermocarstw i spowalnianie wschodzącej supermocarstwa – ale co to za korzyść, jeśli nie mamy godnych miejsc pracy dla naszych własnych obywateli?

Powinieneś zobaczyć zniszczenia, które spowodowaliśmy w sektorze wydobywczym bez prawdziwego powodu. Dziś dysponujemy niesamowitymi technologiami wydobywczymi, które zapobiegają szkodom wyrządzonym środowisku naturalnemu, ale powodzenia w ponownym uruchomieniu. Jak możemy konkurować z produkcją, gdy cały łańcuch dostaw, od zasobów po gotowe samochody, został zniszczony? Jesteśmy o wiele lepsi.

Pozwoliliśmy na zniszczenie naszych możliwości przemysłowych i mamy polityków, którzy bardziej interesują się mniejszością głosową i podżeganymi mediami niż rozumem i rzeczywistością. Praca EIR i prawnicy nie powinni kosztować 50 milionów dolarów za zatwierdzenie rafinerii lub opracowanie nowej strategii dostarczania czystej technologii węglowej do istniejącej elektrowni węglowej, która od 50 lat pali węgiel na energię elektryczną. Myślałem, że chcemy czystej i taniej energii?

Nie, najwyraźniej chcemy porwać przemysł paliw kopalnych, aby przekazać bogactwo tego przemysłu nowym, niewykrytym alternatywnym ludziom energii, którzy są przyjaciółmi lub krewnymi Pelosi, Reid lub którzy przekazali dużo pieniędzy na wybory do administracji Obamy. I nie tylko Demokraci, którzy dołączają do kryminalnego kapitalizmu, karmią szaleństwo, ponieważ jeśli pieniądze płyną w polityce, ludzie ustawiają się w szeregu i wyrzucają swoją politykę, po prostu chcą się wzbogacić. Ponownie płacimy wyższe koszty energii za subsydia i nieefektywności.

Nasze firmy są mniej konkurencyjne z wyższymi kosztami energii do produkcji, przemysłu i górnictwa, dlatego jeszcze trudniej jest konkurować poza czterema wyżej wymienionymi punktami. Oczywiście, że znów dygresję. Chodzi o to zła polityka, kumoterstwo i ataki na nasze firmy przez związki, prawników z pozwami zbiorowymi, nadmierną regulację i wpływy zagraniczne, które pozwalają nam działać z prędkością 1500 obrotów na minutę, gdy nadrabiamy zaległości przy 5000 obrotów na minutę. Pomyśl o tym, ponieważ można to naprawić.