Czy kiedykolwiek byłeś w Portland? A może szukasz miejsc turystycznych w Portland? Niewiele dużych miast w Ameryce ma okazałe tereny zielone, które zapewniają odwiedzającym zaciszny i cichy widok na miasto. Zebraliśmy listę szlaków turystycznych, które przypalą Ci nogi i będą się dobrze bawić po drodze:

1) Park regionalny Oxblow

Upewnij się, że udasz się tam z wędką na miły dzień wędrówki i wędkowania. Ten park wędrówek znany jest z wędkowania i znajduje się w pobliżu kempingu Oregon. Ten park znajduje się w pobliżu Gresham i oferuje pętlę o długości 5,3 mili, która rozciąga się na długie odcinki. Jedną z fascynujących cech centrum rekreacji jest „stary las”, na który składają się duże, stuletnie drzewa, które wznoszą się nad ścieżką i rzeką.

2) Washington Park

Piękne głębokie lasy i widoki na góry sprawiają, że ten klejnot jest jedną z najlepszych wycieczek w Portland. Szlak Wildwood rozpoczyna się i kończy w Wietnamie Veterans Memorial, gdzie znaki na szlaku Wildwood są przymocowane podczas wędrówki, aby zapewnić bezpieczeństwo i zapobiec zagrożeniom dla zdrowia.

3) Park stanowy Tryon Creek

Tryon Creek State Park to park stanowy położony w jednej z głównych metropolii, zaledwie kilka minut od centrum Portland, jeśli prowadzisz samochód. Park stanowy Tyron Creek oferuje różne działania w swoich granicach, takie jak park o powierzchni 659 hektarów z kilkoma dobrymi szlakami turystycznymi do naśladowania. Jeśli masz problemy zdrowotne, które powstrzymują stopę przed długimi podróżami, weź ze sobą rower, rower lub konia, ponieważ istnieje sposób, który gwarantuje zabawę, jeśli wybierzesz te opcje.

Dobrym pomysłem jest, aby cała rodzina była w stanie zobaczyć całą pętlę 2,7 mili. Z centrum dla zwiedzających kieruj się Starym Szlakiem Głównym, a następnie Szlakiem Cedru Czerwonego Lisa do pętli.

4) Góra Tabor

Ten park zabierze Cię na wycieczkę o długości 3,2 km od 60th Avenue Trailhead na szczyt uśpionego wulkanu ze wspaniałymi widokami na centrum Portland i Mount Hood.

Różne trasy uzupełniają wędrówkę z wieloma zabytkami, takimi jak tereny piknikowe i posągi na placach zabaw.

5) Posiadłość Pittocka

Lower Macleay Park ma parking dla rowerów, samochodów, rowerów i rowerów. Po spakowaniu najpierw idź pod Thurman Street Bridge. Masz do wyboru różne szlaki turystyczne. Jeśli jednak skupisz się na Wildwood Trail, masz gwarancję dotarcia do celu.

Powyżej znajduje się wspaniały widok na centrum Portland i Mount Hood, a także zabytkową posiadłość Pittock, która jest zawsze otwarta na wycieczki od 23:00 do 16:00. każdego dnia.